KATEDRA METOD MATEMATYCZNYCH FIZYKI








PRACOWNICY I PRZYJACIELE KATEDRY

MISTRZ


Professor Emeritus prof. dr hab. Krzysztof Maurin
1923-2017
Biogram

Wspomnienie o Profesorze (Zenon Waldemar Rudek, "ALBO, albo")




KIEROWNICTWO


Kierownik Katedry Jacek Jezierski
prof. dr hab.

pok.: 5.53
tel.: +48225532953
Jacek.Jezierski@fuw.edu.pl

Z-ca kierownika Katedry Katarzyna Grabowska
dr hab.

pok.: 5.39
tel.: +48225532939
Katarzyna.Konieczna@fuw.edu.pl



PRACOWNICY


Stanisław L. Woronowicz
prof. dr hab.

pok.: 5.52
tel.: +48225532952
Stanislaw.Woronowicz@fuw.edu.pl



Paweł Urbański
prof. dr hab.

pok.: 5.39
tel.: +48225532939
Pawel.Urbanski@fuw.edu.pl

Kazimierz Napiórkowski
dr hab., prof. UW

Kazimierz.Napiorkowski@fuw.edu.pl



Jan Dereziński
prof. dr hab.

pok.: 5.54
tel.: +48225532954
Jan.Derezinski@fuw.edu.pl

Wiesław Pusz
dr hab.

pok.: 5.52
tel.: +48225532952
Wieslaw.Pusz@fuw.edu.pl



Piotr Sołtan
dr hab.

pok.: 5.41
tel.: +48225532941
Piotr.Soltan@fuw.edu.pl

Jacek Wojtkiewicz
dr hab.

pok.: 5.45
tel.: +48225532945
Jacek.Wojtkiewicz@fuw.edu.pl



Maciej Nieszporski
dr hab.

pok.: 5.43
tel.: +48225532943
maciejun@cft.edu.pl

Szymon Charzyński
dr

pok.: 5.40
tel.: +48225532940
szycha@cft.edu.pl



Paweł Kasprzak
dr

pok.: 5.41
tel.: +48225532941
Pawel.Kasprzak@fuw.edu.pl

Marcin Kościelecki
dr

pok.: 5.43
tel.: +48225532943
Marcin.Koscielecki@fuw.edu.pl



Javier de Lucas Araujo
dr

pok.: 5.45
tel.: +48225532945
Javier.de.Lucas@fuw.edu.pl

Rafał R. Suszek
dr


wyższe struktury geometryczne, kohomologiczne i kategorialne w LFT, CFT, TQFT i teorii strun; kwantowanie geometryczne; supergeometria, widmowa NCG


pok.: 5.40
tel.: +48225532940
suszek@fuw.edu.pl



Marcin Napiórkowski
dr

pok.: 5.44
tel.: +48225532944
Marcin.Napiorkowski@fuw.edu.pl


POSTDOKOWIE


Daniel Siemssen
dr

pok.: 3.50
tel.: +48225532750
daniel.siemssen@fuw.edu.pl




PHD STUDENCI


Maciej Karczmarczyk
mgr

pok.: 2.54
tel.: +48225532654
Maciej.Karczmarczyk@fuw.edu.pl

Przemysław Majewski
mgr

Przemyslaw.Majewski@fuw.edu.pl



Marek Pilch
mgr

pok.: 2.54
tel.: +48225532654
Marek.Pilch@fuw.edu.pl

Piotr Waluk
mgr

pok.: 2.54
tel.: +48225532654
Piotr.Waluk@fuw.edu.pl

Marcin Zając
mgr

pok.: 2.41
tel.: +48225532641
Marcin.Zajac@fuw.edu.pl




SEKRETARIAT


P. Aleksandra Kuncewicz

pok.: 5.51
tel.: +48225532951
kmmfsekr@fuw.edu.pl




PRZYJACIELE, WSPÓŁPRACOWNICY I NIEKTÓRZY BYLI PRACOWNICY


Krzysztof Gawędzki (ENS-Lyon, CNRS)

Piotr M. Hajac
(IM PAN)

Jerzy Kijowski (CFT PAN)

Aleksander Strasburger (SGGW)

Włodzimierz M. Tulczyjew



Andrij Panasiuk (UWM)

Piotr Podleś

Tomasz Radożycki (UKSW)

Marcin Bobieński (MIMUW)



Ewa Czuchry (NCBJ)

Maciej Łukasik

Piotr Stachura (SGGW)




Strona ostatnio odświeżana 21. listopada 2015 r.