Uwagi od (s)twórcy strony

made by RysieQ '1999
Witryna IX LO jest tworzona i administrowana z poświęceniem wielkim przeze mnie, czyli Ryśka Kosteckiego. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi na temat tej strony, prześlij mi je.

Kod tych stron jest uniezależniony od rodzaju przeglądarki oraz systemu, jakich używasz. Zadziała zarówno na Windows 3.1x z Internet Explorerem 3.x, jak i z Netscape Navigatorem 4.x na UNIX-ie, czy Macintoshu. Jest ona zgodna w 100% ze specyfikacją HTML 3.2 i 4.0. Polskie litery kodowane są zgodnie z internetowym standardem ISO 8859-2. Strony te najlepiej jest przeglądać w rozdzielczości co najmniej 800x600 i 16-bitowym kolorze (tryb hi-color).Dziękuję za pomoc w opracowaniu niektórych tekstów Konradowi Zawadzkiemu (tekst o humanie), Karolowi Jastrzębowskiemu (tekst o mat-fizie), Piotrkowi "Polipowi" Wolframowi ("O Hoffmanowej subiektywnie"), oraz Dziewczynom-Z-Biol-Chemu (tekst o biol-chemie). Dziękuję również p. prof. Kameckiej za cenne uwagi oraz p. prof. Wawrzyniakowi za udzielone wsparcie polonistyczne. Przede wszystkim dziękuję jednak Ani Winiarek za wiarę, "że ta strona zostanie kiedykolwiek opublikowana" i ogólne mentalne wsparcie.


Co nowego? (po 1.VI.1999r)

od 6.IX:

od 14.VI:

od 9.VI:

od 7.VI:

od 2.VI:Copyright (c) to Ryszard Kostecki 1999. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Materiały zamieszczone na tej stronie mogą (z wyjątkiem zdjęć z obozu geologiczno-turystycznego) być kopiowane i rozpowszechniane bez zgody autora, jakkolwiek autor chętnie by się dowiedział kto, kiedy i do jakich celów te materiały wykorzystuje.