Miły Hoffmaniaku !

Sięgnij do swego kalendarza i zaznacz w nim (najlepiej ulubionym kolorem) ważną datę - datę naszego spotkania:

19 - 20 listopada 1999 roku

Niebo tego dnia na pewno będzie bez chmur i wcale nie będzie jeszcze zimno. A wszystko to z powodu

125-lecia naszej Szkoły !

Przewidujemy:

Chcielibyśmy, aby Jubileusz stał się ważnym wydarzeniem. Nie będzie to możliwe bez Twojego udziału. Serdecznie zapraszamy! Szacujemy wstępnie koszt uczestnictwa na 50 zł od osoby + wstęp na bal ok. 100 zł od osoby. Zgłaszając się, podaj imię, nazwisko (także panieńskie), adres, telefon, rok uzyskania matury, nazwisko wychowawcy, ew. profil klasy i inne dane, które chcesz nam przekazać. Zostaną one schowane do archiwum i nie będą udzielane nikomu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Czekamy!!!

A może chciał(a)byś przyłączyć się do prac organizacyjnych? Np. w dekorowaniu szkoły, przygotowaniu uroczystości towarzyszących, ułatwieniu kontaktów z mediami... Wszystko ważne, wszystko potrzebne. Niewiele szkół w Kraju może pochwalić się takim jubileuszem, warto więc zaprezentować naszą Szkołę jak najlepiej, jak najciekawiej.

Szukamy także sponsorów. Może wiesz o kimś takim? Szkoła nie dysponuje środkami pieniężnymi, które mogłyby pokryć koszt całego przedsięwzięcia. Jeśli wpadniesz na jakiś pomysł - napisz lub zadzwoń !!! Numer tel. do Sekretariatu Szkoły: 628-05-45; 621-40-20, fax 622-48-35; e-mail : ixlo@hoffmanowa.waw.ids.pl.

Zaglądaj na tę stronę. Będziemy podawać kolejne informacje.
Może uda nam się zamieścić fragmenty pamiętników, wspomnień, relacji...
Może zamieścimy zdjęcia ...
Wszystko zależy od Ciebie - napisz, wybierz, przyślij !!!

Przygotowujemy:

Wszelkie materiały, którymi możesz się z nami podzielić, są mile widziane. Jak pewnie pamiętasz, nasza Szkoła zawsze miała cudowny klimat i wydobywała z ludzi to, co w nich najlepsze. Zgodnie jednak z zasadą, że nie należy się chwalić dobrymi uczynkami - nie zostawiła sobie zbyt wielkiej dokumentacji tej wspaniałej pracy. Warto więc, żebyśmy zebrali to, co rozproszone i przekazali następcom. A oni niech ciągną to dalej...

No to na razie!
Pa!

Komitet Organizacyjny

Uwaga!
Pierwsza atrakcja związana ze 125-leciem już jest! Jest nią jubileuszowy wyjazd do Łubca!

Zapraszamy!