Komentarze ankiety

Ankieta do zajęć semestru zimowego 2008/2009 (1100-2008Z)
Wydział Fizyki (11000000)

Nowe technologie 1100-NT-OG - Wykład
Semestr zimowy 2008/09 (2008Z)

lp. Komentarz
1 Fajnie prowadzony wykład, ciekawe tematy i ciekawa realizacja, choć straszny do słuchania dla studentów fizyki. Moim zadaniem, warto jest omówić mniejszy zakres materiału, pozornie mniej ambitny, ale dać słuchaczom możliwość doświadczenia tego co jest najfajniejsze w fizyce - świadomości, że problem rozumie się od podstaw (albo prawie od podstaw). Przy tak ogromnej ilości materiału jest to niewykonalne i z wykładu na WFizyki zaczyna się robić wykład nieścisły, pełen niejasności. Do niczego nie dało się w jakikolwiek sposób odnieść, ze względu na mnóstwo niedomówień i niezrozumiałych stwierdzeń (i proszę nie odpowiadać, że wynika to ze zbyt małej wiedzy słuchającego, bo miał być to ogón). Więcej w tym co napisałem krytyki, bo jest ona bardziej konstruktywne, ale całość wykładu i podejście wykładowcy oceniam jak najbardziej pozytywnie.
2 Doskonały wykład. Pan Szczytko to świetny wykladowca a w dodatku bardzo inteligentny i życzliwy czlowiek. Polecam.
3 ciekawy przedmiot warty polecania, naprawde zangażowany wykładowca, wygodny kontakt mailowy, najlepszy z moich dotychczasowych przedmiotow ogolnouniwesyteckich.
4 Bardzo interesujące zajęcia. Wykład prowadzony w lekki i ciekawy sposób. Szczególnie interesujące były doświadczenia fizyczne i prezentacje niektórych technologii.
5 Wydaje mi się, że możnaby zwiększyć poziom szczegółowości naukowej (w zakresie matematyki i fizyki) tego wykładu (większość studentów na niego chodzących i tak jest z wydziału FUW i MIMUW). Poza tym wielkie uznanie dla prowadzącego :)
6 Wspanialy ogun, czasami niektore rzeczy niezrozumiale dla studentow z innych wydzialow niz fizyka.
7 Wykład niesamowity. Nowe technologie, odkrycia i \"kosmiczne\" urządzenia. Sadze, że praca naukowa jest niezwykle ciężka i pracochłonna, jednakże daje piękne owoce. Więc czemu nie mielibyśmy się tym zachwycić?! Przykre jest to, że Polacy nie znają nikogo ze świata nauki, nauka nie jest promowana, jest gdzieś w oddali. Smutne, ale prawdziwie. Praktycznie nikt nie wie, kto to Banach, albo co to energetyka jądrowa. Ten wykład próbuje przełamywać niektóre bariery. Czemu nie mielibyśmy podziwiać wspaniałego wkładu nauki w rozwój świata, się nie zachwycić? Oby tak dalej!
8 Bardzo ciekawy wykład, bezstresowa atmosfera i dogodne warunki zaliczania. Duża kompetencja i wysokie zaangażowanie prowadzącego.
9 Do zajęć przygotowany perfekcyjnie, bardzo, bardzo! fachowy. Budzi chęć do nauki, można odnieść wrażenie, że zrobiłby wszystko, żeby studenci naprawdę zrozumieli, o czym odpowiada i podzielali jego zachwyt i zainteresowanie Nowymi Technologiami:) Ja podzielam:) Widać jego zaangażowanie w wykład, i to, że naprawdę się tym pasjonuje. Na dodatek jest bardzo kulturalnym, przesympatycznym i niezwykle życzliwym w stosunku do studentów wykładowcą. Z przyjemnością się go słucha, nie tylko opowieści o NT, ale ogólnie - jego wniosków na temat nauki (i pseudonauki!) oraz prywatnych opinii. Przyjemna, ciekawa (dla obydwu stron) i niekonwencjonalna forma zaliczenia zajęć - ogólnie mówiąc - rewelacja;) (chociaż jest jeden minus! - wykład mógłby być o 2h wcześniej:)) Panie Jacku - pozdrawiam, gratuluję i bardzo dziękuję!
10 Bardzo ciekawy i przyjemny wykład :-). Bardzo podoba mi się też pomysł zaliczania wykładu sprawozdaniem, wycieczka do firm hi tech., zapraszanie gości również spoza wydziału do wygłoszenia wykładu. Widać mnóstwo inwencji i zaangażowania prowadzącego w wykład.
11 Bardzo dobry wykład, wzorowe zaangażowanie prowadzącego, szybki, sprawny i konkretny kontakt. Gdyby każdy przedmiot na studiach mógłby być tak przyjemny...
12 Zdecydowanie tak na (prawie wszystkie pytania) Jak dla mnie najlepsze zajęcia na jakie chodziłem. Rewelacja. Tematyka interesująca, poziom wyważony, przyjemny sposób zaliczania przedmiotu i bardzo dobry kontakt z wykładowcą. Duża ilość materiałów dodatkowych, jak filmy, czy prezentacje, dostępne później na stronie. Dobry kontakt z wykładowcą, oraz dodatkowe atrakcje w postaci zaproszonych gości, czy nawet wycieczki do firmy związanej z tematyką wykładu czyni z tego wykładu zajęcia, na jakie z chęcią jakby istniała taka możliwość zarejestrował bym się ponownie. Polecam wykład każdemu.
13 Zajęcia niewątpliwie ciekawe, jednak dla laików w dużej części zupełnie niezrozumiałe. Co nie zmienia faktu, że gorąco polecam, zwłaszcza tym, którzy mają jakąś wiedzę na ten temat. Za to forma zaliczenia bardzo mi się podobała - była dostosowana do poziomu studentów i po prostu ciekawa. Aż chciało się czytać prace z zeszłych lat.
14 Wykład bardzo dobrze prowadzony; prowadzący potrafił przekazac wiedzę w taki sposób, że zaciekawił osoby nie zwiazane na co dzien z fizyką.
Powrót