Pracownia fizyczna dla uczniów – kontakt

Zapisy grup szkolnych z terenu Warszawy na zajęcia piątkowe w semestrze letnim roku akademickiego 2018/19 rozpoczną się 19-tego lutego o godz. 10:00. Zajęcia rozpoczną się 1 marca. Aby zapisać grupę uczniów na zajęcia należy skontaktować się telefonicznie z sekretariatem pracowni.

Zajęcia dla szkół spoza Warszawy rozpoczną się 5 kwietnia i będą odbywać się w piątki o godz. 12:30. Do końca lutego zostanie udostępniony formularz zapisu szkół spoza Warszawy. Dalsze informacje na ten temat zostaną wysłane w kolejnym mailu.

Ze względu na duże zainteresowanie, jestesmy zmuszeni ograniczyć do jednego liczbę rezerwowanych terminów przez jedną szkołę. W przypadku wolnych terminów będzie możliwość zapisu na kolejne zajęcia. Proponujemy, aby jedne zajęcia obejmowały grupę 24-32 uczniów. W przypadku grup bardziej lub mniej licznych bardzo prosimy o zgłoszenie tego podczas rezerwowania terminów.

Wszelkich informacji na temat zajęć dla uczniów na Pracowni fizycznej udziela sekretariat pracowni w godz. 9:00 - 15:00.

telefon:+48 22 55 32 129
e-mail:wo-malpka-fuw.edu.pl

Do telefonu należy prosić p. Piotra Gortatewicza.

Aby być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi pracowni dla uczniów dopisz się do listy dystrybucyjnej, subskrybuj nasz kanał rss lub zaprenumeruj nasz WebCal.

Zajęcia otwarte wspierane są
ze środków Miasta Stołecznego Warszawa
Organizatorzy:
Biuro Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy
Projekt współfinansuje m.st. Warszawa