Wydział Fizyki UW > Wydział > Aktualności

Brainhack Warsaw 2024

2024-03-15

W dniach 15-17 marca 2024 roku na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się szósta edycja Brainhack Warsaw. Brainhack to trzydniowy hackathon połączony z minikonferencją. Wydarzenie jest okazją do poznania nowych, entuzjastycznych badaczy i badaczek, nawiązania nowych przyjaźni w środowisku akademickim, dzielenia się wiedzą, a także promowania otwartej nauki w duchu całej społeczności Brainhack. Projekty, nad którymi będzie się pracować w trakcie hackathonu, związane są głównie z tematem neuronauk, przetwarzaniem danych i uczeniem maszynowym, ale lista zagadnień jest otwarta. Zaproszenie do udziału w hackathonie skierowane jest do uczestników i uczestniczek z różnych środowisk!

Co musisz wiedzieć:

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami pod adresem brainhackwarsaw@uw.edu.pl

Mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce na naszym wydarzeniu!

Do usłyszenia!

Komitet Organizacyjny Brainhack Warsaw